فرماندار گرمی از غفلت و کوتاهی متولیان اداره مخابرات شهرستان و استان انتقاد کرد و گفت: مسئولان مخابرات به وعده های خود عمل نمی کنند و باید به مردم در قبال کوتاهی های خود پاسخگو باشند.

میرعلی رحیمی زاد در گفتگو با آزادلو اظهار کرد: در حوزه روستایی با مشکل جدی آنتن دهی و رومینگ مواجه هستیم و علی رغم تذکرات مکرر این اداره خود را به خواب زده است.

وی با اشاره به وضعیت انت دهی سیستم های مخابراتی در بخش های تابعه شهرستان، تصریح کرد: مسؤلان مخابرات روی کاغذ آمار و ارقامی ارائه می دهند که با واقعیت های میدانی همخوانی ندارد و ضروری است به صورت میدانی و موردی مشکلات موجود بررسی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه گلایه روستائیان از وضعیت رومینگ شبکه های تلفن همراه بجا و منطقی است، افزود: وضعیت مخابرات در شهرستان گرمی نامطلوب بوده و طی سال های اخیر اقدامات درخوری از این شرکت دیده نشده است.

رحیمی زاد به مشکلات عدیده اینترنت پرسرعت شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: متأسفانه مخابرات در بسیاری از محلات به صورت انحصاری واگذاری اینترنت پرسرعت را در اختیار خود گرفته و اجازه ورود سایر شرکت ها که شرایط ایده آل تری دارند، را نمی دهد و باید این موضوع برطرف شود.

منبع : آذرمغانانتقاد فرماندار گرمی از وضعیت اسفناک مخابرات شهرستان
برچسب ها : مخابرات ,شهرستان ,وضعیت ,گرمی ,اینترنت پرسرعت ,مخابرات شهرستان ,فرماندار گرمی